* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Legenda o Smoku ze Smoczej Jamy -- bajka muzyczna  (Przeczytany 2817 razy)

Offline Puella Clara

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1353
Legenda o Smoku ze Smoczej Jamy -- bajka muzyczna
« dnia: Luty 28, 2014, 23:46:50 »
____Krak był dobrym i rozsądnym władcą, a jego poddanym dostatnio się żyło. Od pewnego czasu jednak z pastwisk znikało coraz więcej baranów. Co gorsza, wkrótce zaczęły znikać także i dziewczęta. Jak się okazało do Jamy pod zamkiem króla wprowadził się Smok. Kto go pokona?

Autor: Wanda Chotomska
Muzyka: Adam Markiewicz
Występują: Ewa Wawrzoń, Tadeusz Włudarski, Piotr Fronczewski, Magda Zawadzka, Tadeusz Ross
Rok nagrania: 1985
____
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2020, 15:41:15 wysłana przez admin »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.