* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.
Ze względu na brak oznaczeń kategorii wiekowych w zamieszczanych materiałach z Youtube itp., aby chronić dzieci przed nieodpowiednią treścią, zalecamy rodzicom sprawdzenie dopuszczalnej kategorii wiekowej i samodzielne podjęcie decyzji. Dzieci zapraszamy do odwiedzenia działu:

Autor Wątek: Żołnierze Wyklęci - wykład Leszka Żebrowskiego  (Przeczytany 2106 razy)

Offline marylaossowska

 • Moderator
 • ******
 • Wiadomości: 2240
Żołnierze Wyklęci - wykład Leszka Żebrowskiego
« dnia: Marzec 01, 2014, 23:12:07 »

Offline Uczen_Sokratesa

 • UĹźytkownik
 • *****
 • Wiadomości: 1217
Odp: Żołnierze Wyklęci - wykład Leszka Żebrowskiego
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 01, 2014, 23:45:56 »
Widziałem dzisiaj reportaż o żołnierzach wyklętych w dzienniku. Ile ciepła  i uznania!
Aż mi się wierzyć nie chciało, że coś takiego może być w mediach "resortowych dzieci".
Oglądałem potem wystąpienie Tuska o Ukrainie. Był prawie jak Kaczyński!
Zdenerwowany podkreślał jak to będzie się starał przekonać nieprzekonanych w Unii ...
I tu był czytelny. Grał po prostu . Kombinował nad wrażeniem jakie wywrze na polskich widzach.
Tęczowy Tusk stara się ubrać w nie swoje ubranie, bo przegrywa w opinii Polaków.
Zobaczycie, będzie z niego lepszy Kaczyński od Kaczyńskiego !
Oczywiście w gębie...
.

Offline marylaossowska

 • Moderator
 • ******
 • Wiadomości: 2240
Odp: Żołnierze Wyklęci - wykład Leszka Żebrowskiego
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 03, 2014, 23:11:04 »
Widziałem dzisiaj reportaż o żołnierzach wyklętych w dzienniku. Ile ciepła  i uznania!Aż mi się wierzyć nie chciało, że coś takiego może być w mediach "resortowych dzieci". Oglądałem potem wystąpienie Tuska o Ukrainie. Był prawie jak Kaczyński! Zdenerwowany podkreślał jak to będzie się starał przekonać nieprzekonanych w Unii ...I tu był czytelny. Grał po prostu . Kombinował nad wrażeniem jakie wywrze na polskich widzach. Tęczowy Tusk stara się ubrać w nie swoje ubranie, bo przegrywa w opinii Polaków. Zobaczycie, będzie z niego lepszy Kaczyński od Kaczyńskiego ! Oczywiście w gębie...

Przemawia przez nich strach. Strach przed tym, że po kolejnych publikacjach "Resortowych dzieci" (wyszła już książka poświęcona mediom, następne - o biznesie, kadrze naukowej wyższych uczelni i politykach - są w przygotowaniu), Polacy dowiedzą się o nich całej prawdy. Strach, że skończy się to polskim Majdanem. Stosują więc taktykę zapobiegawczą...teraz to oni zostaną ogłoszeni w swoich własnych mediach patriotami. Czy Polacy to kupią? Zbyt dużych złudzeń nie mam...skoro kupowali tak długo kłamliwe przepoczwarzanie się tej samej bandy, od UW po PO - teraz też zapewne kupią i tę nową narrację. Z pewnością nie nabiorą się na nią ludzie tacy, jak wciąż żyjący Żołnierz Wyklęty...zamieszczam jego przemówienie:

O tych, którzy Polska rządzą od 1989 roku mówi tak:
"Komu z tych, tej nowej Targowicy (...) obojętnie jaka czerwona, zielona czy niebieska. (...)A w dużym procencie naszego narodu to jest Targowica, obrzydła Targowica, która sprzeda za judaszowskie srebrniki naszą wolność i naszą ziemię".


Offline Uczen_Sokratesa

 • UĹźytkownik
 • *****
 • Wiadomości: 1217
Odp: Żołnierze Wyklęci - wykład Leszka Żebrowskiego
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 03, 2014, 23:26:18 »
Jest faktem, że rewolucje są zaraźliwe. Tuska zapewne budzi po nocach wizja zjednoczonych kibiców, związkowców i prawicy przychodzącej pod "jego" budynki państwowe i "wolne" media. Wybierają tę samą taktykę co Łukaszenko. Ten ostatnio podszedł do zgromadzonych na spacerze! ludzi na placu i zaczął rozmawiać. Że trzeba rozwiązywać problemy ekonomiczne, a od politycznych działań nie przybywa pieniędzy. Oczywiście Łukaszenko jest przyjacielem Majdanu! Pierwszego co prawda, ale jednak. :) Nie przyjął też do siebie oskarżanych o zbrodnie strzelania do obywateli urzędników Ukrainy. Nie chce by go kojarzono z dyktatorami do zwalczania!
Mimikra, udawanie prawicowych patriotów, to jest nadzieja tuskowców na przetrwanie...

 


Poniżej przegląd wątków w tym dziale

Jeśli nie wyświetlają się filmy z YouTube, odśwież, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki, sprawdź aktualność wtyczki Flashplayera :)
Kwiecień 23, 2014, 18:48:14 wysłana przez marylaossowska | Wyświetleń: 17748 | Komentarze: 11

__Prorosyjscy separatyści ze wschodniej Ukrainy porwali pracującego dla telewizji informacyjnej Vice News amerykańskiego dziennikarza Simona Ostrovsky'ego. Od wielu tygodni reporter relacjonował kryzys na Krymie i we wschodniej Ukrainie.

Kolejne odcinki jego reportaży zatytułowanych "Russian Roulette" umieszczaliśmy na portalu: http://www.rzeczysedno.pl/index.php/topic,4254.0.html

Na zdjęciu po lewej zrobionym 13 kwietnia, reporter Simon Ostrovsky stoi obok zamaskowanego i uzbrojonego separatysty prorosyjskiego przed budynkiem milicji w Słowiańsku, 25 km od ukraińskiej granicy z Rosją. 
_
foto: Efrem Lukatsky/The Associated Press

...
Kwiecień 12, 2014, 21:28:55 wysłana przez marylaossowska | Wyświetleń: 2988 | Komentarze: 1

__Pytanie o wolność mediów spotyka się w dzisiejszej Rosji z uśmieszkiem. Jeśli rozmawiasz ze zwyczajnym Rosjaninem będzie to uśmiech sceptycyzmu: "Wolność mediów? Wolność słowa? Nie bądź durny, nie ma czegoś takiego". Jeżeli rozmawiasz z dziennikarzem, szczególnie tym z prowincji, pracującym w państwowych mediach, uśmiech jest smutny i podszyty goryczą. Kryją się pod nim utracone zawodowe ideały i niemożność pisania o istotnych dla społeczeństwa sprawach, frustracja z powodu cenzury, wstyd ulegania nieustannej samocenzurze. Rosyjskie media technologicznie wkraczają w XXI wiek, ale telewizja cyfrowa, internetowe media czy błyszczące okładki czasopism ale mają bardzo mało wspólnego z wolnością słowa.
_

Dziennikarstwo w Rosji przeżywa poważny kryzys. Za...
Kwiecień 08, 2014, 22:04:51 wysłana przez marylaossowska | Wyświetleń: 3464 | Komentarze: 2

Film jest echem podróży do Polski, zarejestrowanym okiem kamery Maggie Okulskiej. Oto jej reminiscencje z wędrówki po naszym kraju:

"Droga Polsko! Co za wibracje!
Żyjemy w dziwnym świecie, nie uważasz? Każdy z nas ma własne opinie na temat innych krajów, nacji, języków… i większość z nich pochodzi z tego co “ktoś powiedziałâ€ lub “gdzieś to usłyszałem” - a nie z własnego doświadczenia. Podróżując po świecie, spotykałam się z wieloma różnymi opiniami o Polsce (o “mnie” jako Polce) - negatywnymi i pozytywnymi. Urodziłam się w Krakowie, jednak od dziecka przemieszczałam się i mieszkałam w wielu miejscach. Osobiście, widzę siebie jako obywatelkę świata. Zatem postanowiłam na własne oczy zobaczyć, a także zdokumentować - jak jest obecnie w Polsce? Mianowicie, w 2012 spakowałam moją kamerę i wyruszyłam do Polski. W ciągu 2-tygodni przejechałam ponad 1120 km pociągiem, od morza do gór. Odwiedziłam duże miasta jak Gdańsk, Kraków, Warszawa;
...
Kwiecień 08, 2014, 21:21:28 wysłana przez marylaossowska | Wyświetleń: 7663 | Komentarze: 18

_Wstrząsający artykuł Piotra Lisiewicza o genezie katastrofy smoleńskiej, zacieraniu śladów i przywracaniu Polakom godności. Artykuł poniższy został opublikowany w Gazecie Polskiej.

Jako dopełnienie artykułu Lisiewicza gorąco polecam film Anity Gargas Anatomia Upadku.

Obie części filmu można obejrzeć tutaj: http://www.rzeczysedno.pl/index.php/topic,4372.msg7380.html#msg7380
_
foto: Filip Klimaszewski/Agencja Gazeta

Anatomia zbrodni - no to opowiem Wam, co zdarzyło się w Smoleńsku

Pijany Wania z zepsutym traktorem słuchający ruskiego disco, zdolny do bezmyślnej brutal
...
Kwiecień 08, 2014, 20:00:50 wysłana przez marylaossowska | Wyświetleń: 3585 | Komentarze: 0

Rosyjska propaganda próbuje przekonywać cały świat, że mieszkańcy wschodniej Ukrainy są bardzo pro-rosyjscy. Kibice dwóch rywalizujących ze sobą klubów z tej części Ukrainy - Metalista Charków i Szachtara Donieck WSPÓLNIE pokazali co naprawdę myślą o Władimirze Putinie. Interesujące, jak ich wspólna przyśpiewka "Putin ch..." spodobała się władzom na Kremlu :) Okazuje się, że nie tylko w Polsce kibice piłkarscy są patriotami.Źródło: http://censor.net.ua/video_news/279777/lozung_putin_hulo_stanovitsya_lyubimoyi_krichalkoyi_ukrainskih_futbolnyh_fanov_video
Strony: [1] 2 3 4 5 ... 35
Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.