* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Czy jest coś trudniejszego niż miłość nieprzyjaciół?  (Przeczytany 1426 razy)

Offline Uczen_Sokratesa

  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1228
Czy jest coś trudniejszego niż miłość nieprzyjaciół?
« dnia: Marzec 03, 2014, 00:26:47 »


Czy można życzyć dobrze, troszczyć się o tych, którzy nas krzywdzą i prześladują?
Myślę, że nie ma akceptacji dla mordów i czynienia  innych koszmarów przez ludzi. Ta część osobowości  źle  czyniących musi umrzeć! Można jednak wiedzieć kim są w największej głębi i życzyć im zmiany - metanoi,  by żyli na poziomie przyjaźni, miłości i prawdy.
Czas naszego pobytu na Ziemi jest ograniczony i każdy znajdzie się w świecie Ducha, gdzie kłamstwo i nienawiść kieruje do wiecznej otchłani... To straszliwy los.

Dziękuję Mike Blyth za zdjęcie na licencji CC. Zdjęcie przedstawia nigeryjski kościół spalony przez Islamistów.

Zapraszam do galerii:Opublikowano na: http://uczensokratesa.blogspot.com/« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2015, 22:58:27 wysłana przez admin »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.