* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Maxim - Meine Soldaten  (Przeczytany 1482 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2240
Maxim - Meine Soldaten
« dnia: Marzec 07, 2014, 12:58:29 »
__Maxim, a właściwie Maxim Richarz urodził się 15 maja 1982 roku w Sankt Augustin koło Bonn. Po ukończeniu szkoły średniej studiował kilka semestrów administrację i marketing na Uniwersytecie w Kolonii oraz jeden semestr inżynierię dźwięku.  Obecnie mieszka w Kolonii. Swoją karierę muzyczną zaczął od grania roots reggae. Jeszcze w trakcie studiów wydał swoją pierwszą półprofesjonalną płytę. W listopadzie 2005 roku, z pomocą Jacka Thilo wydał debiutancki album z piosenkami reggae po niemiecku. Drugi album Maxima RĂźckwärts fallen, wydany w 2008 roku był już w stylu muzyki pop. W 2011 roku wyszedł jego trzeci album zatytułowany Asphalt, a dwa lata poźniej nagrana wraz z Judith Holofernes płyta Staub.
_

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.