* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Natalia Niemen Jestem Mamą to Moja Kariera  (Przeczytany 1147 razy)

Offline Teofil

  • Administrator
  • ****
  • *****
  • Wiadomości: 561
Natalia Niemen Jestem Mamą to Moja Kariera
« dnia: Marzec 15, 2014, 23:42:01 »

Natalia Niemen Jestem Mamą to Moja Kariera I am a MotherOficjalny Teledysk
___
Żyjemy w świecie pogoni za karierą, gdzie kolorowe pisemka namawiają kobiety do rezygnacji z wszystkiego dla owczego pędu za jakąś wyimaginowaną karierą, polegającą w sumie nie wiadomo na czym. No bo czy miarą sukcesu życiowego jest pokazanie swoich wdzięków na pierwszej stronie pisemka da panów, albo poświęcenie swoich najlepszych lat dla zdobycia pozycji w jakiejś korporacji, z której wygryzie nas ktoś bardziej sprytny... Nie wszyscy dają się zwariować. Wiele kobiet i mężczyzn wybiera bycie zwyczajnym, niezwyczajnym rodzicem, dla którego miarą sukcesu życiowego jest wychowanie własnych dzieci na porządnych ludzi. Śpiewa o tym Natalia Niemen w piosence Jestem mamą, to moja kariera.

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.