* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Józef z Nazaretu - Gli Amici di Ges? Giuseppe di Nazareth (2000)  (Przeczytany 1935 razy)

Offline Puella Clara

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1353
Józef, cieśla z Nazaretu, żył w czasach wielkich przemian politycznych. Któregoś dnia spotkał Joachima z żoną Anną i córką Maryją. Podczas starć Joachim zostaje śmiertelnie raniony. Józef obiecał mu, że poślubi Maryję. Po powrocie do miasta z podróży w celach zarobkowych odkrywa, iż Maryja jest brzemienna. Jedynie on uwierzył w jej czystość i posłannictwo, otoczył opieką i miłością...

Scenariusz: Gareth Jones
Reżyseria: Raffaele Mertes
W rolach głównych: Tobias Moretti, Stefania Rivi, Ennio Fantastichini, Francesco Domined, Ennio Fantastichini
Produkcja: Niemcy, Włochy


Gloria.tv
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2016, 17:20:40 wysłana przez admin »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.