* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Przygody Tomka Sawyera - Tom Sawyer (2011)  (Przeczytany 2334 razy)

Offline Puella Clara

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1353
Przygody Tomka Sawyera - Tom Sawyer (2011)
« dnia: Marzec 23, 2014, 14:39:52 »
Kolejna ekranizacja powieści Marka Twaina. Tomek Sawyer jest bystrym urwisem, który mieszka wraz z ciotką w małym miasteczku w Missisipi. Jego wiernym kompanem jest Huckleberry Finn. Przyjaciele pewnego dnia wpadają na trop pewnej tajemnicy, która związana jest z mroczną zbrodnią.

Scenariusz: Sascha Arango, Sebastian Wehlings, Peer Klehmet
Reżyseria: Hermine Huntgeburth
W rolach głównych:    Louis Hofmann, Leon Seidel, Heike Makatsch, Benno FĂźrmann, Joachim Król, Peter Lohmeyer
Produkcja: Niemcy

« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2020, 17:01:19 wysłana przez Doris »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.