* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.
Ze względu na brak oznaczeń kategorii wiekowych w zamieszczanych materiałach z Youtube itp., aby chronić dzieci przed nieodpowiednią treścią, zalecamy rodzicom sprawdzenie dopuszczalnej kategorii wiekowej i samodzielne podjęcie decyzji. Dzieci zapraszamy do odwiedzenia działu:

Autor Wątek: Obca - Die Fremde (2010) - napisy pl  (Przeczytany 1815 razy)

Offline Puella Clara

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1353
Obca - Die Fremde (2010) - napisy pl
« dnia: Marzec 23, 2014, 14:57:06 » Film z CDA
  Poniewierana i bita przez męża Umay, opuszcza Stambuł i wyjeżdża z synem do rodzinnego domu w Berlinie. Kobieta ma nadzieję, że znajdzie w nim przystań i odbuduje swoje życie. Jednak patriarchalne obyczaje panujące także w jej domu, zmuszają ją do zamieszkania w schronisku dla kobiet. Uczynek Umay zostaje uznany za plamę na honorze rodziny. Męska część familii postanawia dotkliwie ukarać "czarną owcę".

Scenariusz i reżyseria: Feo Aladag
W rolach głównych: Sibel Kekilli, Nizam Schiller, Settar Tanriogen, Settar Tanriogen, Tamer Yigit
Produkcja: Niemcy

https://www.youtube.com/watch?v=SnB4JBtTLJY
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2020, 15:46:51 wysłana przez Doris »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.