* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Lucy (2014) - zapowiedź  (Przeczytany 2247 razy)

Offline Teofil

  • Administrator
  • ****
  • *****
  • Wiadomości: 561
Lucy (2014) - zapowiedź
« dnia: Kwiecień 03, 2014, 20:14:29 »

Lucy Official Trailer (2014) Scarlett Johansson, Sci Fi HD
___
Planowana na 15 sierpnia premiera thrilleru akcji Lucy, opowiada o kobiecie, która zostaje porwana przez gang i zmuszona do przemycania narkotyków we własnym organizmie. Przypadkowo substancja dostaje się do jej ciała i uaktywnia ukryte potencjały w mózgu, czyniące z niej superczłowieka. Bohaterka przemienia się w bezwzględną wojowniczkę. Są tu pewne podobieństwa do Matriksa. Na podstawie zwiastunu i reklam producentów trudno ocenić na ile głęboki jest film, jednak udział Morgana Freemana daje nadzieję, że nie jest to tyko strzelanka. Prawdopodobnie pojawią się filozoficzne i etyczne refleksje na temat szans i zagrożeń wynikających z potencjalnego wykorzystania tajemniczych możliwości mózgu z którego ponoć korzystamy tyko w dziesięciu procentach.

scenariusz i reżyseria:   Luc Besson
W rolach głównych: Scarlett Johansson, Morgan Freeman
Wytwórnia: Universal Pictures
Oficjalne strony: http://lucymovie.com/, https://www.facebook.com/LucyTheMovie, https://twitter.com/LucyTheMovie, http://instagram.com/LucyTheMovie   
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2015, 17:50:30 wysłana przez admin »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.