* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Totalitarni geje zwalniają z pracy za dotację w referendum w Kaliforni  (Przeczytany 10354 razy)

Offline Uczen_Sokratesa

• Użytkownik
Jest taki werset w Apokalipsie.
I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło  i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia.
(Apokalipsa (Objawienie) 13:16, Biblia Tysiąclecia)
Totalitarne państwo Antychrysta pozbawia możliwości funkcjonowania w społeczeństwie wszystkich, którzy nie opowiedzieli się zdecydowanie za nim.
Największym przestępstwem jest być chrześcijaninem ...

Amerykańscy Geje zbliżają się do tego "ideału". Właśnie wymusili rezygnację Brendana Eich, nowego prezesa Fundacji Mozilla.

Eich był twórcą języka javascript i z Fundacją Mozilli związany od początku. Był jej współzałożycielem w 1998 roku.
Na czym polegała jego zbrodnia?
Otóż przekazał na konto organizacji promującej pozostawienie nazwy małżeństwa dla par heteroseksualnych 1000 USD.
Referendum zostało wygrane ale Sąd uchylił jego wynik ...

Dlatego zdaniem totalitarystów z LGBT nie powinien mieć pracy!

W imieniu Fundacji samokrytykę godną stalinowskich czasów złożyła Michell Baker:

"Zawiedliśmy, nie słuchaliśmy naszej społeczności"

Niestety, gejowska cenzura działa już wszędzie.
W dyskusji pod artykułem w serwisie CNN każdy oburzony nazistowskimi zachowaniami gejów miał swojego " węża" stróża, a jak nie pomagało, działała cenzura.

CNN wycięło na przykład taki mój komentarz:

It is clear now. Every society must choose: freedom or totalitarian gay movement. It is terrible evil to use a concept of "civil rights" to enslave people. Humanity can learn I hope. This dirty trick will stop working. You say intelligently..  Ha ha ha . Such terror is enough for normal people to know where is truth. Bye Snake... I wish You to look for solutions for your sexuality other than lies and enslaving all world to believe them.

Schemat ataku na społeczeństwo w wykonaniu tych środowisk jest prosty. Najpierw definiuje się spełnienie ich żądań jako kwestie " praw obywatela". Potem prześladuje wszystkich którzy to kwestionują, by jedynym głosem publicznym pozostało nauczanie gejowskiej sekty.

Dla nas wybór jest prosty : wolność lub władza totalitarnych gejów.
Im nie brak czasu ani pieniędzy. Do zbudowania dyktatury wystarczy brak aktywności społecznej.

ZATRZYMAJMY  TOTALITARYZM W POLSCE KIEDY JESZCZE NIE MOŻE WSADZAĆ DO WIĘZIEŃ I WYRZUCAĆ Z PRACY.

Ameryka jest stracona. To nie jest już wolny kraj ...

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2014, 19:41:38 wysłana przez Uczeń Sokratesa »

Offline marylaossowska

• Maryla
Odp: Totalitarni geje zwalniają z pracy za dotację w referendum w Kaliforni
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 07, 2014, 21:20:19 »
Wow, co za konkluzja :D  Trochę przypomina mi to wnioskowanie największego radzieckiego uczonego prof. Łapomuchowa. Jego badania nad zachowaniem much znalazły wiekopomne zastosowanie w radzieckiej aeronautyce. Szczególnie ważny był eksperyment wskazujący na korelację ruchu i dźwięku. Eksperyment przebiegał następująco: Łapomuchow wyrwał musze jedną nogę i mówi: "mucha idź". Mucha idzie. Profesor wyrwał drugą nogę i mówi: "mucha idź". I tak Łapomuchow wyrwał kolejne trzy nogi, a mucha, może trochę chybotliwie, ale szła. W końcu Łapomuchow wyrwał ostatnią szóstą nogę i mówi: "mucha idź". A mucha nic. Nie rusza się. Największy radziecki uczony zapisał więc w swych naukowych notatkach: "Po wyrwaniu szóstej nogi mucha ogłuchła".

A teraz na poważnie.

Na podstawie zachowania jakiegoś moderatora na stronie internetowej CNN wnioskujesz, że "Ameryka to kraj stracony, w którym nie ma już wolności."

CNN (Cable News Network) w żadnym wypadku nie może być uznawana za wykładnię tego, jaka jest Ameryka (rozumiem, że używasz tego słowa na określenie Stanów Zjednoczonych). Po pierwsze, CNN jest jedynie jedną z wielu amerykańskich telewizji nadających programy informacyjne, czyli newsy całą dobę. Po drugie, CNN jest uważane za stację liberalną, zarówno przez tych, którzy CNN oglądają, jak i ogólnie przez Amerykanów. Liberalną, czyli głoszącą poglądy podobne tym, które głosi np. Gazeta Wyborcza czy TVN24. 

Co myślą o CNN Amerykanie: "The perceptions of those who regularly tune into these news networks are similar to those of the public. Nearly half (48%) of regular Fox viewers say the network is mostly conservative. About four-in-ten (41%) regular viewers of CNN describe the network as mostly liberal and 36% of regular MSNBC viewers say the same about that network." Mowa tutaj o trzech największych telewizjach informacyjnych. CNN uważana jest za telewizję najbardziej liberalną.

http://www.people-press.org/2009/10/29/fox-news-viewed-as-most-ideological-network

Spróbuj napisać identyczne posty na stronie internetowej Gazety Wyborczej czy TVN24. Pojawią się? Nie zostaną usunięte? Spróbuj. Będziesz mógł wtedy napisać swój wniosek, że Polska jest stracona i nie ma w niej wolności. A ja wtedy napiszę Ci, że nie można wyprowadzać takich uogólniających wniosków na podstawie zachowania jakiegoś moderatora w Gazecie Wyborczej.

Z tak wysoce uogólniającymi wnioskami lepiej się jednak powstrzymać, szczególnie w sytuacji bardzo znikomej bazy danych. Bo gdy się je tak lekką ręką formułuje, można wyjść na "największego radzieckiego uczonego".

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2014, 02:24:28 wysłana przez marylaossowska »

Offline Uczen_Sokratesa

• Użytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 07, 2014, 22:43:25 »
Może za dobrze znasz przypadek profesora Łampomuchowa :)))) Wtedy możesz mieć za szybkie skojarzenia z tym osobnikiem i po prostu nie szanować ludzi z którymi prowadzisz  rozmowę. Pisałem nie raz już, że krótkie wypowiedzi są zawsze nieprecyzyjne. Niebezpieczne jest wybieranie takich ich interpretacji, które z Ciebie czynią mądrą,  a z partnera rozmowy  idiotę.
Zachowanie portalu CNN było dla mnie świeżym przykładem braku szacunku dla wolności słowa i przekonań...  Wcale nie jedynym. Jestem od lat świadkiem zmagań chrześcijan w USA z lewackimi zmianami w prawie. Ostatnim, bardzo mocnym było referendum kalifornijskie, które wygrane i tak niczego nie zmieniło.
Dałaś mi opinię Amerykanów o ideologii CNN i innych stacji. Nie wiem jaki to ma związek z rozmową o wolności słowa. Oczywiście, że są różne stacje i różne ideologie.

Bardziej miarodajne jest co innego.

Jakie są źródła czerpania informacji przez Amerykanów. Okazuje się, że CNN jest jednym z głównych. Sposób traktowania widzów przez te stacje mówi więc coś o Ameryce jako całości. Propagandówka Michnika to fragment bardzo młodej demokracji w Polsce i nie może być porównana w ten sposób do CNN. Ameryka to kraj o ugruntowanej tradycji i jeżeli w głównej telewizji nie szanuje się wolności słowa, to świadczy to o całym kraju, a nie tylko o CNN. Warto przypomnieć, że właśnie środowiska zbliżone ideologicznie do tej stacji mają teraz władzę w USA.
Moja opinia jest nie tylko moja. Słuchałem wypowiedzi amerykańskich chrześcijan  i wiem jak oni widzą swój kraj.
:))
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2014, 00:47:40 wysłana przez Uczeń Sokratesa »

Offline marylaossowska

• Maryla
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 08, 2014, 00:01:40 »
Wyluzuj ;D Ja sobie żarty stroję o radzieckich uczonych, a Ty od razu z grubej rury... że idiotę, że brak szacunku. Duża przesada.

Wydaje mi się, że związek pomiędzy ideologią wyznawaną przez stację telewizyjną (czy gazetę) a moderacją na stronie internetowej tychże wyjaśniłam dość dokładnie porównując z przykładami z Polski. Piszesz "zatrzymajmy totalitaryzm w Polsce" i w następnym zdaniu "Ameryka jest stracona, to już nie jest wolny kraj". Czymże innym jest to jak nie sugestią, że Polska jest wciąż krajem wolnym? W porównaniu z totalitarną Ameryką. Stąd moja propozycja umieszczenia Twojego postu na temat gejów w Gazecie Wyborczej (która ideologicznie jest taka sama jak CNN) i poczekania na reakcję....Nie wiem, czego można tutaj nie rozumieć.

A co do wpływów CNN - 7% to jest jedynie 7%. Zdecydowanie przeceniasz wpływy tej stacji. A już wysunięcie wniosku na temat całej Ameryki na podstawie usunięcia Ci postu czy dwóch na stronie CNN. No wybacz.... ;D

Wracając do Twojego postu, który usunięto Ci na CNN. Napisałeś tam, że każde społeczeństwo musi wybrać pomiędzy wolnością i totalitarnym ruchem gejowskim. I do opisania ruchu gejowskiego używasz słów: diaboliczny, brudne chwyty, zniewolenie ludzi, terror, etc. Mówisz o terrorze gejów w przeciwstawieniu do normalnych ludzi, którzy wiedzą, gdzie leży prawda. Gwarantuję Ci, że Twój post zostałby usunięty, gdybyś użył takich określeń do opisania jakiejkolwiek innej kategorii czy grupy ludzi. Napisałeś bowiem swój post w sposób skrajny i obraźliwy. I to było powodem usunięcia Twojego tekstu a nie fakt, że był antygejowski.

Dla Ciebie to przykład braku wolności słowa, bo nie można napisać wszystkiego co się chce. Dla mnie natomiast jest to przykład poszanowania dla innych. Poszanowania ich wolności.

Wydaje mi się, że oskarżając całą Amerykę o brak wolności na podstawie zachowania moderatora CNN pomyliłeś wolność z dowolnością. Wolność nie oznacza dowolności robienia i mówienia wszystkiego co się chce. Granice wolności są tam, gdzie stykają się z wolnością innych. Jeśli swoją wolnością naruszamy wolność innych - zaprzeczamy wolności.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2014, 02:25:40 wysłana przez marylaossowska »

Offline Uczen_Sokratesa

• Użytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 08, 2014, 00:43:54 »
"Wydaje mi się, że związek pomiędzy ideologią wyznawaną przez stację telewizyjną (czy gazetę) a moderacją na stronie internetowej tychże wyjaśniłam dość dokładnie porównując z przykładami z Polski. "

A ja nie zgodziłem się z Twoją opinią i wyjaśniłem dlaczego. Chyba nie uważasz, że jedynym powodem niezgody z Twoimi ocenami może być niezrozumienie Twojej argumentacji?

" Piszesz "zatrzymajmy totalitaryzm w Polsce" i w następnym zdaniu "Ameryka jest stracona, to już nie jest wolny kraj". Czymże innym jest to jak nie sugestią, że Polska jest wciąż krajem wolnym? "

Moim zdaniem Polska może by krajem wolnym wciąż. Szanse są ciągle w naszym ręku.

"Stąd moja propozycja umieszczenia Twojego postu na temat gejów w Gazecie Wyborczej (która ideologicznie jest taka sama jak CNN) i poczekania na reakcję....Nie wiem, czego można tutaj nie rozumieć."

Ja nie wiem czego nie rozumiesz w mojej odpowiedzi na ten argument.

"A co do wpływów CNN - 7% to jest jedynie 7%. Zdecydowanie przeceniasz wpływy tej stacji. A już wysunięcie wniosku na temat całej Ameryki na podstawie usunięcia Ci postu czy dwóch na stronie CNN. No wybacz.... ;D"

Przeczytaj dokładnie ... Te siedem procent to maksimum na tym rynku  - rynku telewizyjnym.

Czyli to jest jedna z najbardziej wpływowych  stacji telewizyjnych. Akurat tyle pokazało ją palcem.

"Wracając do Twojego postu, który usunięto Ci na CNN. Napisałeś, że każde społeczeństwo musi wybrać pomiędzy wolnością i totalitarnym ruchem gejowskim. I do opisania ruchu gejowskiego używasz słów: diaboliczny, brudne chwyty, zniewolenie ludzi, terror, etc. Mówisz o terrorze gejów w przeciwstawieniu do normalnych ludzi, którzy wiedzą, gdzie leży prawda. Gwarantuję Ci, że Twój post zostałby usunięty, gdybyś użył takich określeń do opisania jakiejkolwiek innej kategorii czy grupy ludzi. Napisałeś bowiem swój post w sposób skrajny i obraźliwy. I to było powodem usunięcia Twojego tekstu a nie fakt, że był antygejowski."

Pomijasz kontekst, którym było wywalenie z pracy za udział w demokratycznej procedurze bardzo wybitnej i zasłużonej osoby.
Gdyby przyjąć logikę Twojej wypowiedzi, to napisanie o kimś, że jest mordercą , bo nim jest, byłoby  po prostu obraźliwe.
Napisanie o Putinie , że zachowuje się jak Hitler, bo się zachowuje, naruszeniem obowiązku szacunku dla głowy państwa.

Zapewniam Cię, że wypowiedzi typu, że nie wierzę w wolność słowa w Ameryce, też zostały usunięte, choć tam nie było niczego o gejach ani o kimkolwiek innym szczególnie.
Zresztą wypowiedzi innych krytyczne też były usuwane. Dyżurny  Snake mógł napisać co chciał ...

"Dla Ciebie to przykład braku wolności słowa, bo nie można napisać wszystkiego co się chce. Dla mnie natomiast jest to przykład poszanowania dla innych. Poszanowania ich wolności."

Jasne, nie mogę napisać, że praktyki wywalania z pracy są totalitarne i  że ruch, które je stosuje i uważa za uzasadnione jest totalitarny....

"Wydaje mi się, że oskarżając Amerykę o brak wolności pomyliłeś wolność z dowolnością. Wolność nie oznacza dowolności robienia i mówienia wszystkiego co się chce. Granice wolności są tam, gdzie stykają się z wolnością "

Hmmm ... ja to niedawno słyszałem. Odróżnienie zdrowej krytyki od niezdrowej.
Wiesz kto mówił? To było po rosyjsku ...

Jaką wolnością ? Wywalania z pracy za dotację w referendum?
To tylko mały kamyk w lawinie. W Wielkiej Brytanii były próby zakazania adopcji dzieci dla chrześcijan, pod znakiem zapytania stawiano ich pracę w edukacji...
Cała gejowska ideologia z "prawami" i chorobą psychiczną zwolenników tradycyjnych wartości " homofobią" i teraz ostatnim hasłem " równością"  co się ma wyrażać adopcją dzieci jest totalitarna. Kto się nie zgadza z nią "gwałci prawa człowieka", jest chory psychicznie i nie powinien pełnić żadnych istotnych funkcji. Nie mówiąc o tym , że jego przekonania są "mową  nienawiści" , czyli nie ma prawa do wolnego słowa.
Tak, to jest brudna propaganda i jeśli nie powiemy jej NIE teraz  stanie się egzekwowanym państwowo prawem.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2014, 02:03:02 wysłana przez Uczeń Sokratesa »

Offline marylaossowska

• Maryla
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 08, 2014, 02:02:31 »
Wydaje mi się, że za szybko wysuwasz wnioski i uogólniasz.

1. "Te siedem procent to maksimum na tym rynku  - rynku telewizyjnym".
Od kiedy siedem procent jest większe od ośmiu procent? Chyba za bardzo starasz się mieć rację za wszelką cenę.

2. "Czyli to jest jedna z najbardziej wpływowych stacji telewizyjnych."
Najbardziej wpływowe stacje telewizyjne w Stanach Zjednoczonych to NBC, CBS, ABC, Fox i The CW.  CNN  jest jedynie jedną z najbardziej wypływowych telewizji jedynie w swojej kategorii czyli stacji nadających non-stop programy informacyjne. To ogromna różnica. I tego dotyczyła przestawiona przez Ciebie tabelka - newsów, a nie telewizji generalnie. Jak pisałam już powyżej - zbyt pochopne uogólnianie prowadzi nas jedynie na manowce.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2014, 02:20:44 wysłana przez marylaossowska »

Offline Uczen_Sokratesa

• Użytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 08, 2014, 02:26:07 »
"Wydaje mi się, że za szybko wysuwasz wnioski. "Te siedem procent to maksimum na tym rynku  - rynku telewizyjnym" oraz "Czyli to jest jedna z najbardziej wpływowych stacji telewizyjnych."!

1. Od kiedy siedem procent jest większe od ośmiu procent? Chyba za bardzo starasz się mieć rację za wszelką cenę."

Wyraziłem się nieprecyzyjnie. Fox ma 8%. 7-8% to maksimum tego rynku. To chciałem napisać. W drugim zdaniu widać tę myśl.

"2. Najbardziej wpływowe stacje telewizyjne w Stanach Zjednoczonych to NBC, CBS, ABC, Fox i The CW.  CNN  jest jedynie jedną z najbardziej wypływowych telewizji nadających non-stop programy informacyjne. To ogromna różnica. I tego dotyczyła przestawiona przez Ciebie tabelka - programów informacyjnych, a nie telewizji generalnie."

Moje wnioski nie były wyciągane tylko na podstawie zachowania CNN. Tylko CNN było przykładem takiej tezy.  Czy wzięcie czołowej  telewizji informacyjnej jako przykładu jest słuszne?
Czy nie jest tak, że telewizjom informacyjnym stawia się szczególne wymagania? Bezstronności, rzetelności etc?
Dla mnie CNN jest najbardziej profesjonalną amerykańską telewizja informacyjną. FOX już nie ma tej profesjonalnej atmosfery.
Jeśli coś nie jest tak w najbardziej elitarnych mediach, czy nie rzuca to światło na  całość?

"Jak pisałam już powyżej - zbyt pochopne uogólnianie prowadzi nas jedynie na manowce."

Co do ogółu zgoda, ale nasze artykuły to nie  socjologiczne prace doktorskie, a moje wnioski  są nie tylko moje. Pomimo odległości wiele czasu spędziłem z amerykańskimi chrześcijanami i wiem jak oni widzą USA.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2014, 02:27:50 wysłana przez Uczeń Sokratesa »

Offline marylaossowska

• Maryla
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 08, 2014, 02:47:43 »
Oczywiście nie piszemy tutaj pracy doktorskiej, ale uczciwość we wnioskowaniu czy rzucaniu kategorycznych twierdzeń (np. "Ameryka nie jest krajem wolnym") jest wciąż bardzo pożądana i wskazana. Może nawet bardziej niż w pracy doktorskiej, bo tam pochopne wnioski, nieuprawnione tezy i niefrasobliwą generalizację wyłapie promotor. A na forum? Nie wszyscy poddają krytyce rozumu, to co czytają, więc chwytliwe hasła (np. Ameryka nie jest krajem wolnym) są łatwo przyswajalne i "wciskalne"  ;)

Offline Uczen_Sokratesa

• Użytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 08, 2014, 03:01:32 »
Nie mam zwyczaju pisać rzeczy co do których nie jestem na podstawie wielu faktów przekonany. "Ameryka nie jest krajem wolnym"  - to zdanie wypowiadam też na zasadzie kontrastu do tego czym USA były w przeszłości.
Problem w naszej dyskusji polega chyba nie tylko na tym, że Ty masz inne zdanie i nie podzielasz moich tez.
Myślę, że Ty interpretujesz moje przykłady tez jako po pierwsze:
- jedyne fakty jakie znam,
- po drugie jako dowody.

Jedno i drugie nie jest prawdą. Moje poglądy wyrobiłem sobie przez lata czytając masę informacji i słuchając wielu wypowiedzi,
a to co przedstawiam w super krótkiej formie, to przykłady.

W języku logiki ten typ dowodzenia to tak zwane sprawdzanie pozytywne.
Dla bronionej tezy szukasz wniosków i pokazujesz, że są prawdziwe.
Nie jest niezawodne dowodzenie, ale jakieś jest.

Offline marylaossowska

• Maryla
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 08, 2014, 03:54:19 »
Czyli przedstawiasz swój wniosek (np. Ameryka nie jest krajem wolnym) do wierzenia innym. Bez faktycznego uzasadnienia swojego twierdzenia. Ale czytelnik ma w nie wierzyć, no bo "poglądy wyrobiłeś sobie przez lata...." i nie są to "jedyne fakty jakie znasz". Dobre sobie. Nie podajesz dowodów na prawdziwość swojej tezy, lecz przykłady....hmm, a gdy ktoś obala te Twoje "przykłady" jako błędne, niedokładne, mylące - odwracasz kota do góry ogonem. Ale nadal pokrętnie twierdzisz, że "pokazujesz, że wnioski są prawdziwe". No cóż, kontynuacja takiej dyskusji nie ma dla mnie najmniejszego sensu.

Offline Uczen_Sokratesa

• Użytkownik
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 08, 2014, 04:16:12 »
Ależ staram się jak mogę ...  :))))
Nie zawsze jest to wina człeka, że taki okropny jest :(     :)))
Mam kota i to pięknego. Jeszcze go do góry ogonem nie wywracałem, ale pomyślę nad problemem. :)))

Tylko czy kot nie ma ogona właśnie do góry?
Chyba, że głowa w dól a kuper w górę :)))
Sprawdzę czy Mistrz Sokrates nie miał jakiegoś pomysłu . :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2014, 04:21:34 wysłana przez Uczeń Sokratesa »

Poniżej przegląd wątków w tym dziale

Jeśli nie wyświetlają się filmy z YouTube, odśwież, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki, sprawdź aktualność wtyczki Flashplayera :)
Maj 02, 2014, 14:47:00 wysłana przez Uczen_Sokratesa | Wyświetleń: 8456 | Komentarze: 0

Uwaga! Bardzo drastyczne obrazy, klip CNN

Islamskie Państwo w Iraku i Lewancie, terrorystyczna sunnicka organizacja, umieszcza zamordowanych przez siebie ludzi na krzyżu.
Uważają się za przedstawicieli Boga, a kto im się przeciwstawia zasługuje na najwyższą karę. Organizacja winna jest wielu zbrodni przeciwko ludzkości, masowych mordów chrześcijan, szyitów a nawet sunnitów z innych ugrupowań. Sytuację w Raggad, mieście opanowanym przez ISIS przedstawia film.

Informacje o grupie ( Wikipedia).

Islamskie Państwo w Iraku i Lewancie.

Sztandar Islamskiego Państwa w Iraku
___
Islamskie Państwo w Iraku i Lewancie (ar.: الدولة الاسلامية في العراق والشام‎; "ad-Dawla al-Islāmiyya fi al-'Irāq wa-sh-Shām"; "Islamic State of Iraq and Sham" – ISIS lub "Islami
...
Kwiecień 23, 2014, 00:45:35 wysłana przez Uczen_Sokratesa | Wyświetleń: 3839 | Komentarze: 0

Po lewej zdjęcie z 2013 roku, po prawej w 1986. (CNN)

William James Vahey zaczął pracować jako nauczyciel 1972 roku i przyłapany na posiadaniu zdjęć nieprzytomnych chłopców w wieku 12 - 14 lat, przyznał,  że molestował dzieci przez całe życie dając im wcześniej tabletki nasenne.

Agentka  FBI w Houston Shauna Dunlap oświadczyła, że to może być przypadek absolutnego "rekordzisty" w liczbie molestowanych chłopców.

Sprawa wyszła na jaw, kiedy Vahey zwolnił pokojówkę w ubiegłym roku za kradzież. Pokojówka zgłosiła się potem ze skradzionym pendrive zawierającym zdjęcia molestowanych dzieci do szkoły gdzie uczył - American Nicaraguan School. Okazało się, że jest tam ponad dziewięćdziesiąt zdjęć z datami od 2008 roku.

Vahey podróżował i uczył w wielu szkołach. Według FBI były to:

- American Nicaraguan School in Managua, Nicaragua (2013-2014)
- Southbank International School in London, United Kingdom (2009-2013)
- Escuela Campo Alegre in Caracas, Venezuela (2002-2009)
- Jakarta Internat...
Kwiecień 06, 2014, 19:28:56 wysłana przez Uczen_Sokratesa | Wyświetleń: 10354 | Komentarze: 10

Jest taki werset w Apokalipsie.
I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło  i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia.
(Apokalipsa (Objawienie) 13:16, Biblia Tysiąclecia)
Totalitarne państwo Antychrysta pozbawia możliwości funkcjonowania w społeczeństwie wszystkich, którzy nie opowiedzieli się zdecydowanie za nim.
Największym przestępstwem jest być chrześcijaninem ...

Amerykańscy Geje zbliżają się do tego "ideału". Właśnie wymusili rezygnację Brendana Eich, nowego prezesa Fundacji Mozilla.

Eich był twórcą języka javascript i z Fundacją Mozilli związany od początku. Był jej współzałożycielem w 1998 roku.
Na czym polegała jego zbrodnia?
Otóż przekazał na konto organizacji promującej pozostawienie nazwy małżeństwa dla par heteroseksualnych 1000 USD.
Referendum zostało wygrane ale Sąd uchylił jego wynik ...

Dlatego zdaniem totalitarystów z LGBT nie powinien mieć pracy!

W imieniu Fundacji samokrytykę godną stalinowskich czasów złożyła Michell Baker:

[img]http://news.bb...
Kwiecień 04, 2014, 18:27:50 wysłana przez Uczen_Sokratesa | Wyświetleń: 5110 | Komentarze: 0

Transkrypcja po angielsku.

Russian Ambassadors to meet Vladimir Putin's objectives on Ukraine within UN

Można posłuchać jak trudno im było przekonać nawet państwa afrykańskie do głosowania w ONZ  za aneksją Krymu przez Rosję.
Humor im dopisuje...
Zaczyna się od omówienia starań obu by ich afrykańscy gospodarze poparli Rosję. Udało się tylko w Zimbabwe. Tamtejszy ambasador zapowiada, że załatwi jeszcze uznanie Osetii i Abchazji. Obaj przeklinają często i kpią z ze strachu Europy przed dalszą agresją Kremla. Zapowiadają zajęcie Wenecji, Katalonii i zastanawiają się co zrobić z Rumunią i Bułgarią.
Czuć poczucie siły i szczerą pogardę dla Europejczyków.
Kwiecień 03, 2014, 04:30:39 wysłana przez Uczen_Sokratesa | Wyświetleń: 3739 | Komentarze: 0

Wydawało się, że po  obrazach pokazanych przez przez satelity australijskie, chińskie i francuskie dużych obiektów w domniemanym rejonie upadku Boeinga, rozwiązanie jest blisko. Niestety wydobyte szczątki okazywały się śmieciami lub nawet martwymi stworzeniami morskimi. Praktycznie jedynym dowodem upadku MH370 do Oceanu  Indyjskiego są pingi wysyłane do satelitów Immarsat.

Ping to tylko sygnał typu  jestem i odpowiedź słyszę. Taki uścisk dłoni automatycznych systemów bez wymiany informacji. Specjalistom z firmy satelitarnej udało się wydobyć dodatkowe informacje dzięki metodom stosowanym na przykład w astronomii. Wykorzystano zjawisko zmiany częstotliwości sygnału w zależności od prędkości wysyłającego fale, tak zwany efekt Dopplera.
Śladów samolotu szuka imponująca flotylla supernowoczesnych samolotów. a ostatnio nawet brytyjski atomowy okręt podwodny klasy Trafalgar z zaawansowanym technologicznie sonarem.

Już wkrótc...
Strony: [1] 2 3 4 5 ... 8
Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.