* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Saruel Music - Playlista  (Przeczytany 1321 razy)

Offline Teofil

  • Administrator
  • ****
  • *****
  • Wiadomości: 561
Saruel Music - Playlista
« dnia: Kwiecień 07, 2014, 21:09:29 »
___
Zespół Saruel Music to część inicjatywy zwanej Saruel, oznaczającej Salezjański Ruch Ewangelizacyjny. Głównym jego celem jest głoszenie Dobrej Nowiny o miłości Bożej i nadziei, jaką przynosi Jezus Chrystus.

Data powstania: 1994 rok
Rodzaj muzyki: gospel

Historia: Początki inicjatywy muzycznej SARUEL związane były bezpośrednio z powstaniem Salezjańskiego Ruchu Ewangelizacyjnego (rok 1994), a jej rozwój był odpowiedzią na potrzeby i możliwości miejsca i czasu (animacja muzyczna rekolekcji i ewangelizacji, warsztaty, musicale, itp.).

Zespół SARUEL MUSIC realizował misję Ruchu, głosząc Dobrą Nowinę o Jezusie Chrystusie wszystkim ludziom, ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży. Czynił to poprzez artystyczne środki wyrazy, głównie przez muzykę.

Od 2000 roku SARUEL MUSIC rozpoczął nowy, dynamiczny i profesjonalny etap swojej działalności. Zaowocowało to licznymi koncertami w kraju i za granicą oraz 9 płytami, 2 kasetami i książką. Zespół tworzyło ponad czterdzieści osób z różnych miast Polski, a jego siedzibą była salezjańska parafia św. Teresy i św. Jana Bosko w Łodzi.

Zespół kilka lat temu zawiesił swoją działalność.
____
Źródła:
Youtube: SARUELmusic
http://belchatowscjmispiewnik.blox.pl/2009/04/SARUEL-zespol-miesiaca-nr-6-42009.html« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2015, 14:03:19 wysłana przez admin »

Offline Teofil

  • Administrator
  • ****
  • *****
  • Wiadomości: 561
Odp: Saruel Music - Playlista
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 10, 2014, 13:56:13 »
Dodam jeszcze teledysk z koncertu piosenka Nie bój się:


 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.