* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Mocni w Duchu - Playlista  (Przeczytany 1385 razy)

Offline Teofil

  • Administrator
  • ****
  • *****
  • Wiadomości: 561
Mocni w Duchu - Playlista
« dnia: Kwiecień 07, 2014, 21:46:23 »
___
Zespół Mocni w Duchu to zawodowa drużyna ewangelizacyjna. Prowadzi rekolekcje, koncerty, duże wydarzenia halowe i plenerowe, warsztaty muzyczne i taneczne oraz nagrywa płyty i głosi konferencje. Koncertują w całej Polsce, a także w Unii Europejskiej i Ameryce. Zespół tworzy 60 osób w tym wiele małżeństw i osoby konsekrowane. Zespół Mocni w Duchu posługuje wraz z kapłanem - jezuitą. Misję wspiera druga drużyna ewangelizacyjna, nazywana "SOS dla wspólnot". SOS prowadzi wszelkiego rodzaju warsztaty, skupienia, rekolekcje i seminaria dla wspólnot modlitewnych.

Wszyscy członkowie zespołu należą do czterystuosobowej wspólnoty Mocni w Duchu. We wspólnocie, która spotyka się przy kościele Jezuitów w Łodzi, formują się i wzrastają. Duchowością wspólnoty jest połączenie duchowości ignacjańskiej z charyzmatyczną.

____
Źródła:
http://mocni.jezuici.pl/o-nas/ogolnie
Youtube
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2015, 11:15:09 wysłana przez admin »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.