* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Moc była okazana!  (Przeczytany 1977 razy)

Offline Uczen_Sokratesa

  • UĹźytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1217
Moc była okazana!
« dnia: Kwiecień 13, 2014, 03:50:23 »


Nie ma Boga -  krzyczą wspólcześni ateiści. Będziesz wolny bez religii do wszystkiego, szepczą do ucha młodym antychrześcijanie.  Co robi Bóg ze swoimi upartymi dziećmi? Jego i nasz problem to nie
technologia, tylko nasze wybory. Miłość czy obojętność, prawda czy moja prawda.
Tym, którzy chcą słuchać pokazuje, że ma moc nad śmiercią i rozpadem. Łazarz już nawet przekroczył granicę rozkładu ciała i Jezus go wzbudził do życia.
Tak, Bóg jest i ma moc przywrócić nam życie.
Kiedy minie czas "poznania dobra i zła"  przyjdzie czas zmartwychwstania.
Ja chcę do miłości, twórczości i prawdy. A jaki jest Twój wybór?

Dziękuję Danae Hurst za zdjęcie na licencji CC.

Zapraszam do galerii:Opublikowano na: http://uczensokratesa.blogspot.com/


« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2015, 22:54:03 wysłana przez admin »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.