* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Nadzieja i światło zostały nam dane!  (Przeczytany 1869 razy)

Offline Uczen_Sokratesa

  • UĹźytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1217
Nadzieja i światło zostały nam dane!
« dnia: Kwiecień 19, 2014, 23:55:05 »


Bestialsko zabity Jezus z Nazaretu mocą przekraczającą naszą wyobraźnię  powrócił do życia, już nieprzemijającego, dwa tysiące lat temu w Jerozolimie.
To się stało naprawdę i ludzie byli gotowi umrzeć za to co widziały ich oczy, słyszały uszy i dotykały ręce. Nie za ideologię czy wodza. Byli świadkami!
Dlaczego Jezus nie odwiedzi współczesnych  agresywnych ateistów czy nie udzieli wywiadu CNN ?

Czas wyboru wciąż trwa. Kto chce widzieć Boga, zobaczy Go w świadectwie innych i pozna osobiście poprzez akt wiary. Kto myśli, że będzie szczęśliwy bez Niego może doświadczyć skutków swojego wyboru.

Coraz wiecej znaków wskazuje jednak, że historia ludzkości dobiega kresu. Twarz Antychrysta w jego światowym państwie kłamstwa i przesladowań staje się widoczna. Rządy zła będą krótkie i Pan przyjdzie!
Marana Tha !

Dziękuję Roger za zdjęcie na licencji CC.

Zapraszam do galerii:Opublikowano na: http://uczensokratesa.blogspot.com/« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2015, 22:52:25 wysłana przez admin »

Offline Puella Clara

  • Moderatorzy
  • *****
  • Wiadomości: 1353
Odp: Nadzieja i światło zostały nam dane!
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 26, 2014, 12:53:04 »
Jezus zmartwychwstał, zwyciężyło Życie! Alleluja!
Wspaniale dobrałeś obraz do Słowa, Sokratesie, a autor tego kolażu pokazał w prosty sposób tę wielką prawdę, że Chrystus przez swoje Zmartwychwstanie nam wszystkim otworzył bramę. Bramę, za którą jest światło, kolor, radość, życie! :)
Od nas zależy, czy będziemy chcieli przez nią przejść...

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.