* Info

* Tematy

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Kluby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Jean François Coen - Café Bouillu  (Przeczytany 784 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2294
Jean François Coen - Café Bouillu
« dnia: Kwiecień 21, 2014, 02:29:22 »
__Jean François Coen jest francuskim wokalistą, kompozytorem i producentem muzyki. Urodził się 16 listopada 1959 roku w Oranie w Algierii. We Francji mieszka od 1965 roku. Studiował gitarę klastyczną w paryskim konserwatorium. W 1978 roku zaczął grać jako basista w zespole Guy Modern, z którym nagrał rok później album wyprodukowany przez Johna Cale. W latach 1982-1990 nagrywał płyty wraz z zespołem Juliette et les Indépendants et de Mirwais.  Pierwszy solowy album The Tower of Pisa  wydał w 1993 roku w studiu Columbia. Drugi album Jeana François Coena, zatytułowany Vive l'Amour, został wydany przez Naïve Records w 2004 roku. W 2008 roku jego piosenka Blue like you pojawiła się na zbiorowym albumie Fallen for Daho.

_

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.