* Info

* Tematy

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Kluby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Dionysos - Tais-toi mon coeur  (Przeczytany 1310 razy)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2294
Dionysos - Tais-toi mon coeur
« dnia: Kwiecień 21, 2014, 03:05:34 »
__Dionysos jest francuską grupą rockową utworzoną w 1993 roku w Walencji. Zespół - znany we Francji z surrealizmu i ekscentryczności - śpiewa w języku francuskim i angielskim. Grupa wydała sześć albumów. Pierwszy - Happening Songs zawierał jedynie teksty angielskie i został wyprodukowany przez zespół samodzielnie. Na drugim albumie The sun is blue like eggs in Winter wraz z grupą występowała Babet.  W 1999 roku grupa stała się znana dzięki singlowi Coccinelle wydanemu w studio Trema. Więcej o zespole (fr.) http://en.wikipedia.org/wiki/Dionysos_(French_band)
_


Offline Uczen_Sokratesa

  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1240
Odp: Dionysos - Tais-toi mon coeur
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 21, 2014, 04:32:20 »
Fantastyczna scenografia, fajna do słuchania, ciekawe słowa. Nie daję tłumaczenia, bo brzmi zbyt nieprofesjonalnie. :)

Offline marylaossowska

  • Maryla
  • ******
  • Wiadomości: 2294
Odp: Dionysos - Tais-toi mon coeur
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 10, 2014, 09:10:05 »
Nawet jeśli nie znamy francuskiego jest to ciekawy klip, bo to niezła muzyka...ale co najważniejsze - wizualna strona jest kawałkiem cudownej intrygującej animacji. Każdy film animowany autorstwa Stéphane Berla to perełka w swoim rodzaju!

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.