* Info

* Tematy

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Kluby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Tajemnice mowy ciała  (Przeczytany 1313 razy)

Offline Puella Clara

  • Moderator
  • *****
  • Wiadomości: 1376
Tajemnice mowy ciała
« dnia: Kwiecień 28, 2014, 09:33:41 »
Nie od dziś wiadomo, że to co mówimy, to nie wszystko. Nieświadomie nasze ciało może zdradzać prawdziwe nasze intencje i ukryte myśli. Mowy ciała można jednak używać świadomie, ucząc się jej podstaw. Osobiście jestem za prawdą i pełną naturalnością, są jednak grupy ludzi, którzy chętnie korzystają z podpowiedzi doradców w tej kwestii.

Tajemnice mowy ciała Lektor PL
____
W tym dokumencie eksperci omówią dokładnie ludzkie ciało, twarz i głos. Odsłonią ukryte znaczenia i tajemnice naszych gestów. Poznamy fascynujący świat komunikacji niewerbalnej. Zobaczymy, jak mowa ciała może nas zdradzić.

Film pokazuje też, w jaki sposób politycy używają mowy ciała, aby zyskać przychylność wyborców, jaką pozę przybrała Paris Hilton, gdy wychodziła z więzienia i jak patrzyła Angelina Jolie, gdy pokochała Brada Pitta. W tym świecie bardzo ważne jest to, co mówimy.
Rok produkcji: 2008
____

 


Poniżej przegląd wątków w tym dziale

Jeśli nie wyświetlają się filmy z YouTube, odśwież, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki, sprawdź aktualność wtyczki Flashplayera :)
Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.