* Info

* Tematy

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Kluby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Ania Wyszkoni - W całość ułożysz mnie  (Przeczytany 771 razy)

Offline admin

  • Administrator
  • ****
  • *****
  • Wiadomości: 222
Ania Wyszkoni - W całość ułożysz mnie
« dnia: Maj 06, 2014, 01:06:51 »

Ania Wyszkoni - W całość ułożysz mnie
„W całość ułożysz mnie" to drugi singiel z nowego albumu Ani Wyszkoni pt. „Życie jest w porządku", który premierę miał 13 listopada ub. roku. Od tego czasu płyta uzyskała już status Złotej.
Jest to jedna z dwóch kompozycji Roberta Gawlińskiego, które stworzył specjalnie dla Ani, z myślą o jej drugiej solowej płycie.
www.aniawyszkoni.pl i www.sonymusic.pl

_______
opis z Youtube

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.