* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Łukasz Zagrobelny - Dotrę do Ciebie  (Przeczytany 1100 razy)

Offline admin

• Administrator
Łukasz Zagrobelny - Dotrę do Ciebie
« dnia: Maj 06, 2014, 01:17:57 »

https://www.youtube.com/watch?v=O4zlUsWIpKI#t=20

„Dotrę do Ciebie" to zupełnie nowy utwór Łukasza Zagrobelnego.

Od premiery ostatniego studyjnego albumu „Ja tu zostaję" Łukasza mijają dwa lata. Album przyniósł przeboje „U mnie maj" czy „Ja tu zostaję", zebrał świetne recenzje i został doceniony zarówno przez dziennikarzy (Super Nagroda Programu 1 Polskiego Radia na Festiwalu Opolskim) jak i słuchaczy (status Złotej Płyty).

Łukasz: "Dotrę do Ciebie" to kontynuacja mojej drogi muzycznej którą obrałem podczas nagrywania albumu "Ja tuz zostaję". Jest więc oldskulowo, rytmicznie, z lekką domieszką nowoczesności. Tekst Karoliny Kozak mówi o tym, (z lekkim przymrużeniem oka) ile czasami trzeba przejść, ilu przeciwnościom losu stawić czoła, aby w końcu dotrzeć do tej najważniejszej osoby w życiu. A w głębi duszy mam nadzieję, że tym utworem ponownie dotrę do serc moich fanów i słuchaczy.

Artysta: ŁUKASZ ZAGROBELNY
Tytuł singla: „Dotrę do Ciebie"
Muzyka: Karolina Kozak, Łukasz Zagrobelny, Bogdan Kondracki
Słowa: Karolina Kozak

____
Opis z Youtube

Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.