* Info

* Tematy

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Kluby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Sliczna,mila i kontrowersyjna Karolina Czarnecka  (Przeczytany 1145 razy)

Offline Brawur

• Użytkownik
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2015, 20:13:02 wysłana przez admin »

Offline Casper

• Użytkownik
Odp: Sliczna,mila i kontrowersyjna Karolina Czarnecka
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2014, 22:19:11 »
Niestety tak niektóre dzieci robią...

Offline marylaossowska

• Maryla
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 10, 2014, 08:34:28 »
Co prawda, gdy kliknęłam na Twój link otrzymałam wiadomość "This video is not available in your country", ale nie ma jak ciekawość  ;) :D
No więc skopiowałam link... i wyszło mi coś takiego:

Mój koment?

Muzyka to nie jest. Głos to nie jest. Udawać nie ma nawet po co, bo "jaki koń jest każdy widzi". 

A o co chodziło w tej "promocji" ? Czy udało się to, o co chodziło? Niech każdy sobie odpowie SAM.

Offline Brawur

• Użytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 11, 2014, 15:41:23 »
A ja sie moge zalozyc,ze zrobi oszalamiajaca kariere!Zreszta sprawdzalem,bo widac od razu ,ze dziewczyna potrafi.!

Offline marylaossowska

• Maryla
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 11, 2014, 21:48:01 »
Hmmm, sprawdziłam także. Jedno mogę powiedzieć z pewnością - jest lansowana i to bardzo. Powodu nie znam. Ale nadal twierdzę z całą pewnością - głosu ani słuchu muzycznego za grosz. Dziewczyna najzwyczajniej fałszuje - i nie dlatego, że takie sobie emploi wymyśliła. Ona po prostu jest muzycznym kaleką. Dlaczego jest lansowana? Nie wiem.

Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.