* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: KaRRamBa ft Syla & Voytas - Modlitwa za Ukraine  (Przeczytany 1654 razy)

Offline Teofil

  • Administrator
  • ****
  • *****
  • Wiadomości: 561
KaRRamBa ft Syla & Voytas - Modlitwa za Ukraine
« dnia: Czerwiec 15, 2014, 23:54:08 »

KaRRamBa ft Syla & Voytas Modlitwa za Ukraine
KaRRamBa ft Syla & Voytas Modlitwa za Ukraine
Raper KaRRamBa modli się za Ukrainę. W związku z krwawymi wydarzeniami, które mają miejsce na Ukrainie KaRRamBa, znany zazwyczaj z ostrego języka -- jako pierwszy z polskich raperów wyraził swoją solidarność z Ukrainą i muzyczną refleksję na temat nieludzkich działań „Czerwonego Diabła" wobec zwykłych ludzi pragnących normalnego, spokojnego życia na Ukrainie.
„Modlitwa za Ukrainę" to utwór, który powstał, by dodać muzycznej otuchy oraz złożyć hołd za odwagę Ukraińcom. Z okazji muzycznego 20-lecia KaRRamBy niebawem ukaże się nowy -- dwunasty album rapera, zatytułowany „Santa Muerte", na którym jako bonus znajdzie się utwór „Modlitwa za Ukrainę".

______
Opis z Youtube
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2014, 23:58:43 wysłana przez Marcin »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.