* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Zaprogramowani na 120 lat. Agnieszka Wróbel  (Przeczytany 2873 razy)

Offline Teofil

  • Administrator
  • ****
  • *****
  • Wiadomości: 561
Zaprogramowani na 120 lat. Agnieszka Wróbel
« dnia: Czerwiec 30, 2014, 00:31:02 »

Zaprogramowani na 120 lat. Agnieszka Wróbel

Cytuj
MAŁE REWOLUCJE_06

Starzenie to proces złożony, na który wpływa funkcjonowanie i wzajemne oddziaływanie wielu układów naszego organizmu. Jedną z kilku teorii tłumaczących ten proces jest teoria zegara mitotycznego (telomerowego). Jest to zegar odmierzający czas życia pojedynczych komórek w naszym organizmie. Kiedy nasze zegary odliczą odpowiednią długość włącza się samobójcza śmierć organizmu. Naukowcy przekonują, iż długość ta w przeliczeniu to 120 lat.

Agnieszka Wróbel jest praktykującym lekarzem w Klinice Otolaryngologii C.M.U.J. w Krakowie. Jej doktorat realizowany przy współpracy z Kliniką Okulistyki i Radiologii poświęcony jest diagnostyce i leczeniu guzów oczodołu.

PRELEGENTKA
Agnieszka Wróbel

więcej w opisie filmu na Youtube...
_________
źródło Youtube
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2014, 21:39:21 wysłana przez Marcin »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.