* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Nick Cave i Kylie Minogue - Where the Wild Roses Grow  (Przeczytany 1572 razy)

Offline Teofil

  • Administrator
  • ****
  • *****
  • Wiadomości: 561
Nick Cave i Kylie Minogue - Where the Wild Roses Grow
« dnia: Lipiec 20, 2014, 01:31:20 »

Kylie Minogue & Nick Cave - Where the Wild Roses Grow
__
Bardzo ciekawy klimat muzyczny. Niestety przesłanie utworu jest bardzo dziwne i świadczyłoby, że z psychiką bohatera jest coś nie tak i to bardzo. To zagadkowe, że takie piosenki z morderstwem w tle i nie tylko piosenki mają wzięcie...
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2015, 22:50:01 wysłana przez admin »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.