* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Akcja konsumencka #jedzjabłka na złość Putinowi  (Przeczytany 1529 razy)

Offline admin

  • Administrator
  • ****
  • *****
  • Wiadomości: 242
Akcja konsumencka #jedzjabłka na złość Putinowi
« dnia: Lipiec 31, 2014, 22:54:42 »

Jabłuszko, jabłuszko pełne snu (M. Wojnicki)
___
W odpowiedzi na rosyjskie embargo Puls Biznesu i internauci ogłosili akcję konsumencką, która ma zrównoważyć straty polskich sadowników. Szacuje się, że aby zredukować skutki embarga każdy Polak powinien zjeść o 5 kg jabłek więcej ok. 15 kg do końca roku. Należałoby zwiększyć spożycie jabłek, soku jabłkowego i przetworów produkowanych z polskich owoców.  Innym sposobem jest zwiększenie produkcji coraz popularniejszego w Polsce, produkowanego z jabłek cydru, napoju niskoalkoholowego oraz innych produktów z jabłek. Polscy konsumenci powinni uwzględnić to we własnej diecie. W tym roku patriotycznym obowiązkiem jest więc przestawienie kuchni na większe wykorzystanie polskich owoców i warzyw. Do łask powinny wrócić tradycyjne dżemy, marmolady, jabłeczniki, kapuśniaki bigosy, kiszona kapusta. Nie dajmy się Putinowi i niech nasi rolnicy i sadownicy nie tracą na wojnie handlowej z putinowską Rosją. Przy okazji na takiej diecie będziemy zdrowsi :)
____
więcej o akcji:
http://www.pb.pl/3795591,65195,postaw-sie-putinowi-jedz-jablka-pij-cydr
https://www.facebook.com/pages/Jedz-Jablka-Na-Zlosc-Putinowi/1516781721887496?ref=hl

 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2014, 23:07:45 wysłana przez admin »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.