* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Ustawka pod ambasadą  (Przeczytany 1456 razy)

Offline Teofil

  • Administrator
  • ****
  • *****
  • Wiadomości: 561
Ustawka pod ambasadą
« dnia: Wrzesień 07, 2014, 20:28:20 »

Ustawka pod ambasadą
Kulisy prorosyjskiego protestu pod ambasadą Ukrainy. Film nakręcony przez dziennikarzy "Niezależnej", pokazuje przygotowania do ustawki prorosyjskiej. Warto zobaczyć jak agentura rosyjska rekrutuje polskich "tituszków", co nie jest nawet zbytnio ukrywane. Młodzi dresiarze, nie mają nawet pojęcia do czego zostali skaperowani, wyraźnie wstydzą się kamer i tego co robią. Niektórzy sądząc po fizjonomii i akcencie mogą być Rosjanami mieszkającymi w Polsce. Porażające są komentarze wyraźnie, urobionych prorosyjskich  prelegentów. Na szczęście wszyscy Polacy, którzy zainteresowali się tym zgromadzeniem oceniali to odpowiednio. Dwóch panów nawet próbowało rozmawiać z jednym z agitatorów twierdzącym, że jest bardziej Słowianinem niż Polakiem.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2014, 14:50:12 wysłana przez Marcin »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.