* Info

* Tematy

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Kluby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Mały drapieżnik  (Przeczytany 1314 razy)

Offline Sokół z Camelot

• Moderator
  • **
Mały drapieżnik
« dnia: Marzec 13, 2013, 09:05:22 »
Coś, co nawet mnie zaskoczyło. Muszę przyznać, że czegoś takiego po tym ptaszku bym się nie spodziewał. Uwaga! Sceny drastyczne. Tylko nie wiem czy to wejdzie, bo to film.

Gyilkos Cinke - Murder Tit (bird)
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2013, 13:29:52 wysłana przez admin »

Offline admin

• Administrator
Odp: Mały drapieżnik
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 13, 2013, 13:39:59 »
Niesamowite, taka niepozorna sikoreczka... Chyba to jednak trochę zbyt drastyczne na stronę frontową :( Na przyszłość o ptakach i innych zwierzętach proponuję pisać w nowym dziale "Przyroda". Albo będę przerzucał tam wątki na takie tematy.

Linki do filmów na YT wystarczy wpisać bez niczego lub jako link, a automat sam przerobi :))
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2013, 13:47:56 wysłana przez admin »

Offline Sokół z Camelot

• Moderator
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 13, 2013, 14:46:01 »
No cóż... taka jest przyroda ;). Ja tak na próbę właściwie. Potem jak się zorientuję co i jak tutaj, to zobaczymy ;).

pozdrawiam :)

Offline Teofil

• Administrator
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 13, 2013, 15:06:18 »
Ja też na razie testuję różne warianty. Jeszcze będzie się trochę zmieniało w zależności od ruchu i nowych tematów. Na stronie frontowej prawdopodobnie będą najciekawsze rzeczy, a inne na podstronach, żeby nie zapychać głównej strony przeciętnymi wątkami. Zobaczymy :)))
W komnacie masz prawa do pisania wątków i nikt nie powinien się wcinać. Pozostali mogą tylko komentować. Ale nad ustawieniami trzeba będzie popracować jeszcze. Sam nie jestem w stanie przewidzieć wszystkiego. :)))

Offline Sokół z Camelot

• Moderator
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 13, 2013, 15:39:58 »
To dodam tylko, że jest to prawdopodobnie pierwszy tego typu udokumentowany przypadek u bogatki. Unikalny film - dlatego go pokazuję. A dla mnie ma nie tylko wymiar przyrodniczy, ale też egzystencjalny... Może z wyłączeniem bliskiego końca świata, czy tam kosmity, który porwał bogatkę :))). u na się żartuje, że strach teraz wychodzić z domu jak sikorki głodne ;).
Potem wytnę ten film ;).

Offline Teofil

• Administrator
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 13, 2013, 16:28:23 »
W dziale "Przyroda" mógłbyś pisać różne ciekawe rzeczy o ptakach i innych zwierzątkach jakie spotykasz. Jak się nazbiera to podzielimy na działy dla ptaków i innych :))

Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.