* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.
Ze względu na brak oznaczeń kategorii wiekowych w zamieszczanych materiałach z Youtube itp., aby chronić dzieci przed nieodpowiednią treścią, zalecamy rodzicom sprawdzenie dopuszczalnej kategorii wiekowej i samodzielne podjęcie decyzji. Dzieci zapraszamy do odwiedzenia działu:

Autor Wątek: Bez Fikcji. Ustrój Putina - Scenariusz Bez Alternatywy  (Przeczytany 1512 razy)

Offline Bogumił

  • UĹźytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14

System Putina (2007)

Film opowiada o karierze Władimira Putina od dzieciństwa do 2007 r. Ten wydawać by się mogło mało znaczący pracownik KGB, który zafascynowany od dzieciństwa służbami specjalnymi, traktował to jako swoiste powołanie życiowe, najwyraźniej dzięki swojej determinacji i nieprawdopodobnym zbiegom okoliczności znalazł się w kręgach władzy Rosji. Dzięki niezwykłej przebiegłości i umiejętności wykorzystania znajomości i wsparcia protektorów, znalazł się w ekipie Jelcyna, skąd używając kagiebowskich technik operacyjnych szybko wspiął się na szczyty władzy. Film obnaża zbrodnie reżimu Putinowskiego, takie jak 120 tysięcy Czeczeńców ofiar wojny, skrytobójstwa dziennikarzy, polityków, a nawet podejrzenie o sfingowane zamachy na bloki mieszkalne w Moskwie. Niestety Rosjanie nie chcą słuchać krytyki, a wręcz uwielbiają swojego nowego cara i tylko nieliczni zachowują zdrowy rozsądek.
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2015, 16:25:43 wysłana przez Marcin »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.