* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: To w Bogu jednak jest wolność i obfitość życia  (Przeczytany 1209 razy)

Offline Uczen_Sokratesa

  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1228
To w Bogu jednak jest wolność i obfitość życia
« dnia: Marzec 14, 2013, 15:27:15 »Od pierwszych chwil istnienia ludzkości szatan stara się przedstawić Boga jako przeszkodę do życia i swobody. To w Bogu jednak jest wolność i obfitość życia. Wszystko co piękne w ludziach i naturze o Nim świadczy i On ma moc dać nam zdolność do przyjaźni, miłości. Przyjęcie takich darów wymaga czasu, ale jest uszczęśliwiające.
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2013, 03:27:50 wysłana przez Uczeń Sokratesa »

Offline admin

  • Administrator
  • ****
  • *****
  • Wiadomości: 234
Odp: To w Bogu jednak jest wolność i obfitość życia.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 14, 2013, 15:45:38 »
Dziękuję za sentencję.

Jako Admin miałbym jednak sugestię, abyś dodawał w znaczniku [img][/img] wartość width=600 np.: [img width=600]http://foto2.m.ocdn.eu/_m/9be07687508d4757574287fbb06e1056,8,19.jpg[/img] wtedy obrazek na stronie frontowej nie zmniejszy się tak bardzo. Jak nie dajesz tej wartości automat zmniejsza obrazek, gdy dopasowuje do szerokości ekranu. Przy małych przekątnych w laptopach ciężko się czyta.

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.