* Info

* Tematy

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Kluby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Krzew winny  (Przeczytany 736 razy)

Offline Uczen_Sokratesa

  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1240
Krzew winny
« dnia: Marzec 16, 2013, 20:22:17 »


Wiara jest więzią z Bogiem, ale nie oznacza od razu podobieństwa do Niego. To proces odbywający się tylko w osobistej relacji z Jezusem. Wymaga czasu i wytrwałości. Częstym błędem chrześcijan jest przypuszczenie , ze właśnie oni są już dojrzali i dobrze rozumieją Boga, a rzeczywistości to trwa i nawet dziesięć lat duchowej drogi , to jest mało ...
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2013, 03:27:12 wysłana przez Uczeń Sokratesa »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.