* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Podobieństwo do Boga  (Przeczytany 1041 razy)

Offline Uczen_Sokratesa

  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1228
Podobieństwo do Boga
« dnia: Marzec 16, 2013, 20:24:48 »


W akcie stworzenia, Bóg uczynił nas na swój obraz i podobieństwo. Jesteśmy osobami jak On, mamy wolę jak On, przez pracę wpływamy na materię, co jest podobne do działań Pana. Jesteśmy wezwani do jeszcze głębszego podobieństwa, do czegoś osiągalnego tylko we współpracy z łaską, do świętości.

« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2013, 03:26:53 wysłana przez Uczeń Sokratesa »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.