* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Autor Wątek: Łzy i plony  (Przeczytany 1475 razy)

Offline Uczen_Sokratesa

  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 1217
Łzy i plony
« dnia: Marzec 17, 2013, 23:34:25 »


Żyjemy też w przestrzeni Ducha, nie tylko materii. Wiedzą o tym Ci , którzy prosili Go w autentycznej potrzebie w uczciwości serca i zostali wysłuchani. Ujawnia się wtedy sens tego świata. To wielka szkoła i test dla wolnych, myślących bytów - ludzi. Kto tu opowiada się za sprawiedliwością , prawdą, miłosierdziem, cierpi prześladowania, ale skutkiem jest zdolność do miłości i przyjaźni, do życia z Bogiem - do wieczności!
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2013, 03:26:23 wysłana przez Uczeń Sokratesa »

 


Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.