* Info

* Tematy

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Kluby

* Informacje

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.
Ze względu na brak oznaczeń kategorii wiekowych w zamieszczanych materiałach z Youtube itp., aby chronić dzieci przed nieodpowiednią treścią, zalecamy rodzicom sprawdzenie dopuszczalnej kategorii wiekowej i samodzielne podjęcie decyzji. Dzieci zapraszamy do odwiedzenia działu:


Poniżej przegląd wątków w tym dziale

Jeśli nie wyświetlają się filmy z YouTube, odśwież, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki, sprawdź aktualność wtyczki Flashplayera :)
Marzec 27, 2013, 20:53:22 wysłana przez marylaossowska | Wyświetleń: 9899 | Komentarze: 6


An-He - Figurative Painter (China-USA)
_
An He urodził się w  1957 in Guangzhou w Chinach w rodzinie artystycznej. Jego talent malarski kształtował się najpierw pod wpływem ojca, znanego malarza i profesora sztuk pięknych, a następnie w jednej z najlepszych chińskich uczelni artystycznych - Szkole Sztuk Pięknych w Guangzhou.
_

Obrazy An He wystawiane były w wielu chińskich miastach, a malarz zdobył kilka państwowych nagród artystycznych. Trzy z jego obrazów są częścią stałej wystawy w Narodowym Muzeum Sztuki w Pekinie.  W 1985 roku artysta osiedlił się na stałe w USA, najpierw w San Francisco, a następnie w Nowym Jorku.

An He specjalizuje się w malarstwie figuratywnym. Jego obrazy, pełne harmonii i wdzięku, są głębokim wejrzeniem w wewnętrzne piękno kobiety, uchwyco...
Marzec 26, 2013, 02:44:27 wysłana przez marylaossowska | Wyświetleń: 1866 | Komentarze: 0

W "Co Słychać" - nieistniejącym już serwisie ludzie.onet.pl - umieszczałam serię zdjęć wykonanych przez Arta Wolfa pt. Niewidzialne Zwierzęta. Oto część fotografii z tej serii, wraz z moimi komentarzami tam umieszczonymi:

Zapraszam do zabawy zainspirowanej przez fotografa Arta Wolfe, który przez 35 lat robi zdjęcia ukrywającym się w naturze zwierzętom. Na początek - czy widzicie na zdjęciu ptaka?http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/12/27/article-0-16A9FAAD000005DC-246_964x628.jpg

Ukrywające się zwierzęta...Art Wolfe fotografuje je już 35 lat. Długoszyja ukryła się jedynie odrobinę :)) Miłego dnia dla miłych znajomych!

[img width=700 height=445]http://www.rzeczysedno.pl/users/maryla/images/ukryte_zwierzeta2.jpg[...
Marzec 26, 2013, 01:34:00 wysłana przez marylaossowska | Wyświetleń: 4620 | Komentarze: 0

Wielokrotnie, w nieistniejącym już "Co Słychać" serwisu ludzie.onet.pl, umieszczałam serduszka, które można znaleźć w naturze - z życzeniami dla moich przyjaciół i znajomych w sieci. Przeniosłam te tutaj, wraz z życzeniami tam umieszczanymi...Oto one:

I zimny lód, i śnieg ma serce:) Czyż człowiek - istota żywa, może być zimniejszy niż lód, i śnieg? Tylko człowiek, który umarł za życia - serca nie ma. W Walentynki - życzę WSZYSTKIM serca i normalności.....a moich miłych znajomych serdecznie pozdrawiam i z CAŁEGO SERCA życzę im miłości i piękna.http://4.bp.blogspot.com/-LVt5hDyIHLA/TzlIsTV3zqI/AAAAAAAAEEk/SnmsQuxao-o/s640/snow_heart_.jpg

Uśmiechniętego, zwiewnego jak motyle dnia...moim przyjaciołom i znajomym życzę :) Serduszko - jak codzi...
Strony: 1 ... 31 32 33 34 [35]
Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.