rzeczysedno.pl

Forum tematyczne => Biznes => Gospodarka na świecie => Wątek zaczęty przez: Puella Clara w Grudzień 03, 2013, 20:03:01

Tytuł: Bankructwo przez gejów, czyli homo-terror wkroczył do biznesu
Wiadomość wysłana przez: Puella Clara w Grudzień 03, 2013, 20:03:01
(http://www.gaystarnews.com/sites/default/files/The%20Bulls_0.jpg)
Peter i Hazelmary Bull - zbankrutowani hotelarze
____Wyrokiem Sądu Najwyższego zasądzającym grzywnę zakończył się w Wielkiej Brytanii proces Petera i Hazelmary Bull, starszego wiekiem małżeństwa, prowadzącego do niedawna rodzinny pensjonat. Wszystko za sprawą wiary – hotelarze nie wynajmowali małżeńskich pokojów parom bez ślubu. Nikomu to nie przeszkadzało, dopóki do ich drzwi nie zapukała para… homoseksualistów.

Choć właściciele pensjonatu typu B&B ("wikt i opierunek") mówili, że zgodnie z przyjętymi zasadami, nie wynajmowali także pokojów żyjącym bez śluby parom heteroseksualnym, sędziowie orzekli, że doszło do rażącego przypadku dyskryminacji na tle orientacji seksualnej.
____

Cała sprawa zaczęła się w 2008 roku, gdy Martyn Hall i Steven Preddy, żyjąca ze sobą w związku partnerskim para gejów, usłyszeli od prowadzących hotel Bullów, że nie mogą wynająć pokoju dwuosobowego z jednym łóżkiem, gdy jest on przeznaczony tylko dla małżeństw. Pozwanych do sądu hotelarzy ukarano w 2011 roku grzywną w wysokości 3,6 tys. funtów.

To jednak nie wszystko –  nagonka, jaka rozpętała się po ujawnieniu sprawy, nie pozwoliła dalej prowadzić starszemu małżeństwu biznesu. Nękano ich groźbami, obraźliwymi telefonami, emailami, niszczono im dom oraz samochód. Z kół w ich aucie ktoś usunął nakrętki mocujące, nieznani sprawcy przybili do płotu wokół domu martwego królika, a stronę ich firmy zaatakowali hakerzy, umieszczając na niej materiały pornograficzne.

Para zmuszona była do sprzedania swojego pensjonatu, gdyż już poprzedniej zimy nie mogła sobie pozwolić na ogrzewanie. Muszą spłacać zaciągnięty kredyt hipoteczny. Cierpią także głód.

Werdykt najwyższej brytyjskiej instancji sądowej głęboko rozczarował i zasmucił Petera i Hazelmary Bullów. Zdaniem tych starszych wiekiem osób, decyzja sądu wzmocniła jedynie przekonanie, że prawa gejowskie muszą górować nad wszystkimi innymi, a szczególnie nieistotne w tym kontekście jawią się prawa chrześcijan.

Tak kończą chrześcijanie w Zjednoczonej, Tęczowej Europie.
Warto w tym momencie przypomnieć, że w Polsce przygotowywana jest pod grunt europejski nowelizacja ustawy antydyskryminacyjnej, która wprowadza zakaz dyskryminacji ze względu na "ekspresję płciową" i „tożsamość płciową". Jest to ustanowienie prawa, które pozwoli skazywać takie osoby jak opisane powyżej za odmówienie wykonania usługi.

Jak bardzo homo-lobby i terror "poprawności" może jeszcze namieszać w biznesie?

Źródła: wGospodarce, Redisbad.info
Tytuł: Odp: Bankructwo przez gejów, czyli homo-terror wkroczył do biznesu
Wiadomość wysłana przez: Teofil w Grudzień 03, 2013, 20:28:18
Słowo "proletariusze"  z pewnego znanego komuszego hasła zamieniono na "kochający inaczej",  chociaż może teraz będzie to brzmieć:
"Tęczoiści wszystkich krajów, łączcie się!" , nam raczej inna końcówka się pcha na język, ale ze względu na poprawność językową nie napiszę :P
Tytuł: Odp: Bankructwo przez gejów, czyli homo-terror wkroczył do biznesu
Wiadomość wysłana przez: Uczen_Sokratesa w Grudzień 03, 2013, 21:59:12
Słuchałem wypowiedzi kogoś z antychrześcijańskiego lobby w UK. Z niesamowitą butą stwierdził , że prawa człowieka są ponad wolnością religijną , a prawa człowieka oni ustalają!
Tak kończy się brak czujności wobec ustaw "antydyskryminacyjnych". Po ich wprowadzeniu okazuje się że są używane do dyskryminowania chrześcijan już w skali państwowej. Pod znakiem zapytania staje ich praca w szkolnictwie i adoptowanie dzieci!
Środowiska gejowskie wspierane  przez masonerię i agresywnych ateistów przygotowują nam kolejny totalitaryzm, tym razem z chrześcijanami jako przyczyną wszelkiego zła na świecie. Jeśli się posłucha zachodnich rozgłośni  to widać jak ideologiczne kretynizmy typu "homofobia" są powtarzane z całą powagą i we wszystkich audycjach obecna jest propaganda "tolerancji". Kolejne słowo zakłamane w 100% prze nowych totalistów NWO. Oznacza nawet niechętną zgodę na czyjąś postawę czy działalność, a jest używane by zmuszać ludzi do akceptacji homo - aktywności we wszelkiej postaci.

 To wszystko, co widzimy to dopiero początek ... Faszyści z NWO nie zadowolą się medialnymi nagonkami, a nawet sankcjami ekonomicznymi. Wkrótce zaczną się uwięzienia za "mowę nienawiści " i kontrola kazań. Zobaczymy duchownych więzionych za przekonania ...

Wniosek? Jeśli chcemy zachować przez jakiś czas jeszcze w Polsce wolność wyznania to  tym faszystom od "tolerancji" nie wolno ustąpić w niczym. Bo ich zadowoli dopiero totalne państwo ich "wyznania ".
Tytuł: Odp: Bankructwo przez gejów, czyli homo-terror wkroczył do biznesu
Wiadomość wysłana przez: Sokół z Camelot w Grudzień 09, 2013, 19:42:50
Ale za nazwanie tego łajdactwa homoterroryzmem grozi ci również sprawa sądowa. Za obronę normalności, czyli za homofobię, w Amsterdamie straszą tworzeniem gett dla normalnych ludzi. Homoseksualizm nie jest zboczeniem ani żadną choroba, jest za to potrzebny do celów promocyjnych dla różnego rodzaju mediów szukających ekscentryków i innych dziwolągów dla zwiększenia oglądalności. Oczywiście "stylistę" Jacykówa w TVN nie traktowano jak małpy na wybiegu, tylko jak "wyjątkowo zdolnego i inteligentnego projektanta mody" i osobę kreującą "nowoczesny" świat poprzez śmiały comming out. Dopiero kiedy chora psychicznie osoba sprowokowana "luzactwem" genderowskich mediów wypaplała, że uprawiała seks z nieletnimi i opowiadała o swoich wyuzdanych fantazjach seksualnych, uznano że przesadziła... Ale kiedy badania dowodzą, że 40% homoseksualistów ma skłonności pedofilskie, to mówią, że to "badania tendencyjne". I nadal nie widzą zagrożenia w promowaniu homoseksualizmu.
Tytuł: Odp: Bankructwo przez gejów, czyli homo-terror wkroczył do biznesu
Wiadomość wysłana przez: Brawur w Grudzień 09, 2013, 20:36:50
Wystarczyłoby zebrać ?????????????????głósów na nie  i już..
W necie!a kilka juz mamy