* Info

* Inspiracje

* Filmy

* Muzyka

* Kącik dla dzieci

* Hobby

* Informacje

* O Tobie

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Ze względu na brak oznaczeń kategorii wiekowych w zamieszczanych materiałach z Youtube itp., aby chronić dzieci przed nieodpowiednią treścią, zalecamy rodzicom sprawdzenie dopuszczalnej kategorii wiekowej i samodzielne podjęcie decyzji. Dzieci zapraszamy do odwiedzenia działu:

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
Dział redakcyjny / Życzenia na Nowy Rok 2023
« Ostatnia wiadomość wysłana przez admin dnia Grudzień 30, 2022, 20:33:52 »
____
Zdrowia, radości, szczęścia i Pokoju
w Nowym Roku.
Samych dobrych zdarzeń, wielu uśmiechów,
owocnych przedsięwzięć oraz pogody ducha
Miłym Użytkownikom i Gościom
życzy portal Rzeczysedno :)

_
2
Romantyczne / Wyjdź za mnie (2020)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Doris dnia Styczeń 27, 2022, 14:37:21 »

 Film z CDA
Fajny film, FF
 
Rae Carter pracuje w dziale socjalnym. Jest poukładaną, kompetentną specjalistką w swojej dziedzinie. O ile sprawy zawodowe układają się pomyślnie o tyle w życiu prywatnym bohaterki jednocześnie pojawia się kilku mężczyzn - kandydatów na męża. Którego z nich wybierze Rae?3
Romantyczne / Miłość w spadku (2017)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Doris dnia Styczeń 27, 2022, 14:23:30 »


 Film z Vod TVP
Kliknij obrazek
 
Diane zapracowana prawniczka, samotnie wychowująca dwójkę dzieci, niespodziewanie dziedziczy dom na wsi. Wraca do miejsca, gdzie jako młoda dziewczyna spędzała beztroskie wakacje. Jej życie powoli zaczyna się układać, gdy wielkie miasto znów kusząco przypomina o sobie. Jakie decyzje podejmie Diane?
4
Romantyczne / Świąteczne przeznaczenie (2018)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Doris dnia Styczeń 27, 2022, 14:15:47 »


 Film z Vod TVP
Kliknij obrazek
 
Zbliża się Boże Narodzenie, Paula przyjmuje zaręczyny swojego partnera. Jest jednak zaskoczona. Wyjeżdża więc do ciotki nabrać dystansu i jeszcze raz przemyśleć swoją decyzję. Na miejscu poznaje uroczego nieznajomego. Miłosna rozterka przybiera na wadze.
5
Romantyczne / Miłość w Wiedniu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Doris dnia Styczeń 27, 2022, 14:00:00 »


 Film z Vod TVP
Kliknij obrazek
 
Melodie, młoda wdowa sama wychowuje dwójkę dzieci. Pracuje w agencji artystycznej angażującej muzyków. Zachowa pracę, jeśli przekona znanego pianistę do powrotu na scenę. Czy jej się to uda?
6
Romantyczne / Miłość w Laponii (2017)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Doris dnia Styczeń 27, 2022, 13:50:19 »


 Film z Vod TVP
Kliknij obrazek
 
Agentka nieruchomościami  ma za zadanie przeprowadzić likwidację fabryki zabawek w Laponii. W toku filmu dowiemy się, że nie tylko nie likwiduje fabryki ale jeszcze ulega zauroczeniu dyrektorem fabryki. Ciepły, pozytywny obraz o wartościach: miłości, solidarności, odpowiedzialności.


7
Romantyczne / Miłość w Sankt Petersburgu (2019)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Doris dnia Styczeń 24, 2022, 18:48:54 »


 Film z Vod TVP
Kliknij obrazek
 
Marie, samotna matka, otrzymuje w spadku park rozrywki w Sankt Petersburgu. Myśli, że złapała byka za rogi i chce być pomocna. Jak potrafi angażuje się  w prowadzenie zadłużonego biznesu. Jednak nie wszystkim zależy, by odniosła sukces. 
8
Romantyczne / Rodzina na gwiazdkę (2017)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Doris dnia Styczeń 24, 2022, 18:10:38 »

 Film z CDA
Lekka komedia romantyczna
 
Miranda dowiaduje się, że jest córką znanego, nieżyjącego aktora. Rodzina prosi ją o dyskrecję. Dziewczyna utrzymuje to w sekrecie, ale pewnego razu zwierza się swojemu byłemu. Szybko informacja dostaje się w niepożądane ręce i może być wykorzystana w celu oczernienia rodziny. Jak w tej sytuacji zachowa się główna bohaterka?(cda)
9
Romantyczne / Znowu gwiazdka (2017)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Doris dnia Styczeń 24, 2022, 17:35:33 »

 Film z CDA
Lekka komedia romantyczna, można zobaczyć
 
Charlotta krąży do castingu do castingu. Pewnego dnia dostaje propozycję zagrania w lokalnym teatrze. Moją uwagę przykuła pełna ciepła osobowość bohaterki filmu. (cda)


10
Ogłoszenia / test
« Ostatnia wiadomość wysłana przez admin dnia Grudzień 29, 2021, 15:10:54 »
t
Strony: [1] 2 3 4 5 ... 10

Prezentowane na stronie zewnętrzne materiały multimedialne nie są częścią naszego serwisu. Oprogramowanie Aeva oraz inne skrypty przetwarzają metodą framingu odnośniki internetowe do kanałów lub stron, na których są prezentowane te materiały. Nośniki i strumienie znajdują się na serwerach należących do właściwego nadawcy prezentującego publicznie treści multimedialne (np: YouTube). Wszelką odpowiedzialność za udostępnione treści ponoszą właściciele kont (kanałów), którzy je publicznie udostępniają ("wyświetlają"). Nasz serwis nie ma w tym żadnego udziału ani wpływu.